Sonuç dakika haberi! İkiz kardeşlere 2 çağ arayla silahlı saldırış

İkiz kardeşlere 2 gün arayla silahlı geveze

ELAZIĞ – Elazığ’da 2 çağ arayla silahlı saldırıya uğrayan ikiz kardeşler yaralandı. Polis Güçleri ekipleri, şüphelilerin yakalanması amacıyla serbest çaplı düzentileme başlattı.

İlk olay, 2 bölüm önceki Doğukent Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak M.A., aralarında daha ilk husumet kâin A.S.Ü. ve K.Ü. ile karşılaştı. Aralarında sâdır tartışma bodur sürede silahlı kavgaya dönüştü. Buradaki olayda M.A. ayağına kullanılmış fail mermi nedeni ile yaralandı. Haber verilmesi üzerine fenomen namına sağlık ve polis güçleri ekipleri gönderme edildi. Dertli kişi, yapılan önce müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırılarak otama altına alındı. Düzenlilik Ofis Müdürlüğü Kıya Göz Amirliği ekipleri, şüphelilerin yakalanması için himmet başlattı.

İkinci olay ise Endüstri Mahallesi Ulu Rıza Septioğlu Bulvarı’nda meydana geldi. Buradaki olayda M.A.’nın ikiz kardeşi D.A. uğradığı silahlı atılım sonucu ayağından yaralandı. Gaileli koca, ambulansla Fethi Sekin Kent Hastanesi’ne kaldırılarak otama altına alındı. Şüphelilerin ise yeniden A.S.Ü., K.Ü. ve antrparantez M.Ü. olduğu belirleme edildi.

Şüphelilerin yakalanması amacıyla Cinayet Kısım Amirliği ekiplerinin çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.

Share: