SOYLU: LGBTİ’YE ALIŞTIRIP GENÇLİĞİMİZİ ELİMİZDEN ALACAKLAR

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’nin teknoloji alanında Avrupa ile arasındaki farkı kapattığını belirterek, bu ilerlemeye engel olmaya müteharrik Avrupa ülkelerinin LGBTİ’yi yaygınlaştırmak istediğini söyledi. Aristokrat, “LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin üstüne boşamak istemeleri bundandır. Ilk alıştıracaklar sonradan çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat, Şile’de tıpkısı paradigma temaslarda bulundu. Şileli muhtarlarla derinti fail Soylu, daha sonradan Muharif Gaziler Derneği’ni ülfet etti. Burada gazilerle görüşen Aristokrat, oradan da Kabakoz, Ahmetli ve Alaca mahallelerini mülakat etti. Soylu, mahalle sakinleriyle biricik bir tane selamlaşıp elan sonraları gündeme dair meşruhat yaptı. Soylu’nun Alacalı Mahallesi’ndeki ziyaretinde Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan telefonla bağlanarak vatandaşa seslendi. Erdoğan Alaca halkına, “Oradaki herkesi Çengelköy’den yeryüzü kalbi duygularımla esenleme ve sevgilerimi gönderiyorum. İnanıyorum ki sizler önümüzdeki seçim döneminde Mercanköşk’birlikte çok ayrımlı benzeri ses getireceksiniz. Merzengûş bizim için bire bir kale, dolayısıyla o kalede çok elan ayrımlı sesler getireceğinize inanıyorum” diye konuştu.

“TÜRKİYE’DE 124 TERÖRİST KALDI”

Terörle mücadeledeki kararlılıktan bahseden Aristokrat, Türkiye’üstelik 124 terörist kaldığını belirterek, “Bu coğrafyanın genişlik el yeri, iki yerde terörle uğraş zordur. Birisi Dert Dağı’dır, insanı görmekte zorlanırsınız. Ötekisi Avanos dağlarıdır. Ora dahi ormandır, terörle mücadeleye müsaade vermez. Orada dahi, Mersin’den, Hatay’dan Antep, Adana, Kahramanmaraş hassaten Adıyaman’a kadar yıllar sonra PKK’dan arı sili. Cumhuriyetimizin bir numara asrında Türkiye coğrafyasında biricik tıpkısı terörist kalmayacaktır. Şu anda 124 yıldırıcı var, ayakkabı numarasına kadar biliyoruz” dedi.

“MAKASI KAPATTIĞIMIZ İÇİN ÇILDIRIYORLAR”

Avrupa ve Türkiye arasında teknolojik ilerlemelerdeki farkın azalması, hassaten Türkiye’nin öne geçmesi üzere çalışmaların bitmeme ettiğini fakat Avrupa ülkelerinin daima buna engel olduğunu,  LGBTİ’nin de bu sebeple Türkiye’de yaygınlaştırılmak istendiğini ifade eden Soylu, “300 yılda ilk defa biz Cumhuriyeti kazandıktan sonradan bu makası durdurmak istedik cevaz etmediler. Kafamıza vurdular, bize bağımlı olmazsanız sizi namevcut ederiz dediler. İlk posta 21’inci yüzyılından esasen itibaren tığ bu makası kapatmaya başladık. Çıldırmaları bundandır. Hesaplı saldırıları bundandır. Türkiye’yi çamurlamak istemeleri bundandır. LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin konusunda terhis etmek istemeleri bundandır. Geçmiş alıştıracaklar sonraları çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar. Bunların hepsini görüyoruz” şeklinde konuştu.

– İstanbulShare: