Tasarımda Zarafet ve Sadelik

Kristal cam kadeh, tasarımda zarafet ve sadeliğin bir karışımıdır. Dışarıdaki diğer kadehler denizinden sıyrılmasını sağlayan benzersiz bir görünüme sahiptir.

Bu tür cam kadehler popülerdir çünkü kahve yanında bardak, su bardağı ve hatta dondurma kasesi olarak kullanılabilir. Aslında bu koleksiyondaki her ürün farklı amaçlar için kullanılabilir.

Duru Crystal, bir sonraki toplantınız için size şık ve fonksiyonel bardaklar sunar. Tasarımları her tür içecekle uyumludur ve dekorunuza uyum sağlar.

İçine dondurma, meyve veya başka bir şey koymadan önce bardağın temiz olması çok önemlidir. Bardak temiz değilse dondurma eriyecek ve dağılacaktır.

Konuklara sunum yapmadan önce kristal kahve yan bardağa biraz sıcak su dökün ve bardağı ısıtın.

Sunumda Estetik

Bohemia kristal renkli kadeh, kahve yanı su bardakları, bir çeşit sunum yaparken kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kadeh 330 ml’ye kadar tutabilir.

Bohemya tasarımı kristal renkli kadeh, çeşitli renklerde gelen ve 330 ml’ye kadar alabilen bir kadehtir. Kahve tarafı kristal bardak, altta kahvenizi koyabileceğiniz ve geri kalanının şeffaf olduğu bir alana sahip çok benzersiz şekilli bir cam bardaktır. Kahve yanı kristal bardak, hem su bardağı olarak kullanılabilen hem de alt kısımda suyunuzu koyabileceğiniz bir alana sahip olması için birbirine bakan iki “L” şeklinde bir şekle sahip olmasıyla da çok benzersizdir.

Bohem tasarım kristal renkli kadeh, kahve tarafı kristal bardak, kahve tarafı su bardakları renk seçenekleriyle sunuluyor. Bohemya tasarımı, bu basit ama zamansız tasarım modeline zarif ve benzersiz bir yaklaşım sunuyor.

Bu, buz gibi bir içecek gerektiren her durum için mükemmel bir aksesuardır. Bohemia su bardaklarında ve kadehlerde geniş bir renk yelpazesi sunar, böylece ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Bohemia, dünyanın en popüler kristal cam şirketlerinden biridir. Tasarımları kusursuz ve hizmetleri de kusursuz.

Son birkaç yılda, kristal renkli kadehlerin, su bardaklarının ve yanında kahve fincanlarının kullanımında bir artış gördünüz. Bunun nedeni, bir içeceğin sunumunu geliştirmek için yaratılmış olmalarıdır.

Bu güzel kadehler ve bardaklar için birçok kullanım alanı vardır. Ama yaygın olan nedir? Birisi sunumlarının bir parçası olarak şarap veya şampanya servis etmek istediğinde kullanılırlar. Köpüklü bir içeceği doğru sıcaklıkta servis ederken sergilemeyi kolaylaştırır.

Kristal flüt kadeh düğünlerde de yaygın olarak kullanılmaktadır, böylece davetliler resepsiyonda akşam yemeğinde gitar veya piyano ile “İşte Gelin Geliyor” çalarken sevdiklerine kadeh kaldırabilirler.

Diğer kristal kadehlerin aksine, Bohemya tasarımlı kadeh sağlam Borosilikat camdan yapılmıştır. Bu cam, termal genleşmeye, darbeye ve kırılmaya karşı yüksek direnç ile karakterize edilir. Bu özellikler göz önünde bulundurularak, bu Bohemia kadehi kahve yanı su bardağı ile kullanıma uygundur.

Bohemya tasarımı kristal kadeh, altlığı üzerinde dik durduğu için harika bir sunum parçası olurken, kahve tarafı su bardakları kadehin düz ucuna yerleştiriliyor. Kahve yan bardakları, sıcak içecekleri zarar görmeden tutabilecek kulplara ve yudumlarken elinize değmeyecek bir dudağa sahiptir.

Share: