Tokat Belediye Plevne, Hatay ekibi karşısında galibiyet hedefliyor

Uçan Top AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Tokat Belediye Plevne’de misyon, Manas Enerji Hatay Büyükşehir Belediyespor maçından galibiyetle boşanmak.

Başantrenör Furkan Gür, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonu sahalarında Manas Erke Hatay Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacaklarını söyledi.

Maç hazırlıklarını sürdürdüklerini tamlayan Gani, “Sezonun kalanını Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Spor Salonu’nda geçireceğiz. Antrenmanlarımızı ve maçlarımızı orada yapacağız.” ifadesini kullandı.

Libero Mürtefi İhsan Heper’in takımdan ayrıldığını dile getiren Gür, “Namına başarılar diliyorum. Verdiği emekler için teşekkür ederim. Mürtefi İhsan’ın adına altyapımızdan Yüksek Aydın’ı son adam pozisyonunda takıma kattık. Tokat ve Türk voleybolu yerine gelecek vadeden ayrımsız zihayat kazanmaya çalışacağız.” diyerek konuştu.

Mebzul, Hatay Büyükşehir Belediyespor maçının kendileri açısından balaban ve ciddi bir karşılaşma olacağını vurgulayarak, “Yolmak istiyoruz. İstediğimiz oyunu oynayamadık maatteessüf sonuç iki haftada. Bu hafta istediğimiz oyunu oynayıp galibiyetle boşanmak istiyoruz. Taraftarlarımızı maça bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Tokat Şehremaneti Plevne ile Manas Enerji Hatay Büyükşehir Belediyespor arasında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma, 5 Şubat Ahzüita haset saat 15.30’da başlayacak.

Tokat ekibinin bu maç öncesinde ligde 1 galibiyeti bulunuyor.

Share: