Tümen Çıkışı Kız Arkadaşıyla Görüntülendi!

Poyraz Karayel, Umu İşleri ve Fatmagül’ün Suçu Hangi kadar projelerden tanıdığımız aktör Fırat Polat, önceki aktarılma çapkınlık turunda yakalandı.

“BENİ TEK ÇEKEBİLİRSİNİZ”

Karaköy’üstelik tıpkı parti çıkışı yanındaki hanımefendi ile çalım yöneltmek istemeyen Fırat Çelik, “Beni tek çekebilirsiniz” dedi.

İkili, birlikte görüntülenmekten kurtulamadı.

Polat, “Hanımefendi kullanılmamış sevgiliniz mi?” sorusunu cevapsız bıraktı.

FIRAT ÇELİK KİMDİR?

Adlı oyuncu Fırat Polat, 25 Mart 1981 tarihinde Almanya Federal Cumhuriyeti’nin Stuttgart, Ostfildern şehrinde dünyaya geldi. Ailesi o daha 2 yaşındayken Türkiye’ye dönmeye karar veren ailesiyle birlikte dokuz yaşına büyüklüğünde Tunceli’üstelik yaşadı.

Fırat Çelik’in iki ablası benzeri kız kardeşi var.

Tunceli’dahi altı sene yaşadıktan sonra ailesi ile beraber Paris’e yerleşen Fırat Polat Fransa’da terbiye gördü. Paris’in banliyösu Champigny-uğur- Marne’da Louise Michel Ortaokulu’ndan sonraları Langevin Wallon Lisesi’nde iktisat ve yönetsel bilimler okuyan Fırat Polat, 19 yaşında babasına muavenet etmek için faaliyet kararı verdi.

Fırat Çelik, Paris’e taşındı ve burada metanetli çokça işin yanında mankenlik de yapmaya başladı. Sonrasında girdiği tıpkı oyuncu seçiminde Moliere’in Bitli oyununundan tıpkısı monolog canlandırdı. Raymond Acquaviva Fırat Çelik’i kendi okuluna girmeye kandırma etti ve böylece Sudden Theatre’ın atölyelerine katıldı. Ayrımsız sene büyüklüğünde bu atölyelerde terbiye gördü. Fırat Çelik’in hevesli piyes kariyeri 2006 yılında yönetmen Thierry Harcourt ile yollarının kesişmesiyle başladı.

Fırat Polat, bugüne büyüklüğünde; Poyraz Karayel, Dilek İşleri ve Fatmagül’ün Suçu Ne kabilinden yüzü sıcak projelerde fiyaka aldı.

Share: