Türkücü Mustafa Keser, depremzedelere moral gecesinde havuza düştü

Türkiye’yi sarsan Kahramanmaraş depremlerinin ardından Aydın’ın Kuşadası’na getirilen hareket mağdurları amacıyla benzeri otelde, Kuşadası Gönüllüsü Dinç Esnaf ve İş İnsanları Derneği (KUGEİD) marifetiyle şarkıcı Mustafa Keser’in birlikte katılımıyla moral gecesi düzenlendi.

HAVUZA DÜŞTÜ

Gecede tıpkı süre afetzede çocuklarla ilgilendikten bilahare sahneye akıllıca yürüyen Kerki, ayağının zemine takılması sonucu dengesini kaybedip, branş üstü otelin havuza düştü. Bu sırada bire bir güre, Mustafa Keser’i yetişmek üzere suya atladı. Geceye katılanların havuzdan çıkardığı Keser, kulise gidip üzerini değiştirdikten sonra yeniden sahneye geldi.

“RAĞBET İSTERDİ Kİ MUSİKİMİZLE SİZİN KARŞINIZA ÇIKAYIM”

Sarsıntı mağdurlarına moral veren okuyucu Mustafa Kerki, “Cenabıhak yardımcınız olsun. Ben Elazığlıyım, ‘Bizim oralarda varını veren utanmaz’ derler. Varını verene hangi mutlu. Bilcümle ülkemizin olduğu kadar ben da sizin yanınızda başlamak için buradayım. Istem isterdi kim musikimizle sizin karşınıza çıkayım. İnşallah yaralarımızı sardıktan sonra baştan alay malay oluruz dedi.

“BUNDAN DERS ALMADIYSAK YUHA OLSUN BİZE”

Keser antrparantez, ‘Tanrı kimseye yaşatmasın. Acınızı biliyoruz tığ bile eskiden Elazığ’da depremler yaşadık. Bu depremlerden öğüt ahzetmek ve işimizi henüz aklık fora etmek gerekir. Bundan bile ders almazsak yuha olsun bize diye niteleyerek, depremzedelerle tün süresince dostça etti.

Share: