Van Büyükşehir Belediyesi 150 mevsimlik iştirakçi takanak

Van Büyükşehir Belediyesi, ayrımlı birimlerde istihdam yapılmak amacıyla 150 sezonluk iştirakçi alacak.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, istihdama katkı keşfetmek ve şita aylarında karla mücadele ilkin atılmak için artan hareket yükünü kesmek amacıyla, BELVAN Erişim Endüstri ve Tecim Limited Şirketi bünyesinde 5 ay 29 periyot çalıştırılacak 150 iştirakçi alımı yapılacak.

Türkiye İş Kurumu üzerinden dahi duyurusu yapılan alımlarda başvurular 15-18 Kasım tarihleri arasında sadece genel ağ üzerinden çevrimiçi olarak https://kariyer.van.bel.tr adresine yapılacak.

Farklı meslek gruplarından alınacak olan işçiler, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi, Park Yeri ve Bahçeler Dairesi, Ekin ve Içtimai İşler Dairesi ile Yer Himaye ve Taharri Dairesi başkanlıklarında çalıştırılacak.

Komisyon vasıtasıyla referans eden adayların başvuru kriterlerine sahip olup olmadıkları belirleme edilerek, başvuru kriterlerine cemaat olduğu belirleme edilen adaylar için 23 Teşrinisani’da belediyenin temel hizmet binasında mevcut derinti salonunda noter huzurunda ad çekme çekimi yapılacak, kişizade ve yedek adaylar belirlenecek.

Share: