Yağız yollarında nitelik

Kişmiri yollarının yapım, bakım ve tamir çalışmalarının sürdürüldüğü kesimlerinde sürücülerin bati gitmeleri, gidiş geliş bel ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün kez durumu bültenine bakarak, TEMA Otoyolu’nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi tamir çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde abdestbozan daraltması yapılacak.

Denizli- Serinhisar yolunun 14-16. kilometrelerinde dudak ve angajman yolu çalışmaları cihetiyle erişim bölünmüş yolun ayrımsız bölümünden iki cepheli devam ediyor.

Aksaray- Ortaköy yolunun 28-31, Tosya-Osmancık yolunun 41-46, Adana- Karataş yolunun 3-5, Yenişehir Bilecik yolunun 0-16. ve Fethiye-Seydikemer-Seki yolunun 20-39. kilometrelerinde yapım çalışmaları zımnında ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Kırıkkale- Kırşehir yolunun 4-25. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları dolayısıyla Kırşehir-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım ayrıksı istikametten iki cepheli gerçekleştirilecek.

Rize- Ardeşen yolunun 43-48. kilometrelerindeki Çayeli ve Ilişki tünelleri yaklaşımlarının aydın uyartı sistemlerinde yapılacak hizmet ve tamirat çalışması sebebiyle bugün 08.00-17.00 saatlerinde ulaşım bir tane şeritten kontrollü sürdürülüyor.

Nevşehir-Ürgüp- Kayseri yolunun 14-20. kilometrelerinde yapım çalışmaları zımnında ulaşıma bölünmüş yolun bire bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor.

Share: