DOĞRU Parti’de intihap işlerinde ve 5 ilde yeni atamalar yapıldı

DOĞRU Parti’de Seçme İşleri Komutan Yardımcılığına ve 5 ilin başkanlığına yeni atamalar gerçekleşti. Atamalar, SELIM Fırka’nin sosyal iletişim araçları hesaplarından duyuruldu.

“SEÇİM EKİBİMİZİ ELAN DE GÜÇLENDİRDİK”

SELIM Fırka Genel Başbuğ Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ulvi İhsan Müşkül, konuyla ilişik açıklamasında “Intihap işleri ekibimizi daha üstelik güçlendirdik.” ifadesini kullandı. Çetince, elan geçmiş belirlenen 9 kişiye ilaveten 6 kişinin elan Cumhurbaşkanı ve DÜRÜST Öğür Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluruyla Seçme İşleri Başbuğ Yardımcısı adına göreve başladığını bildirdi.

SEÇİM İŞLERİNE 6 YENİ İSİM

Buna bakarak Seçim İşleri Başbuğ Yardımcılığı görevini Harun Tüfekçi, Yusuf Başer, Bülent Baran, Serpil Kavrak, Ahmet Özdemir, Nureddin Polat, Sabri Öztürk, Gülay Sabancı ve Muhammet Fatih Toprak’la bu arada, Hakan Çavuşoğlu, Recep Hususi, Mahmut Atilla Kayaç, İshak Gazel, Oğuzhan Kayaç ve Mehmet Mehabetli Özkan yürütecek.

5 İLE YENİ BAŞKAN

Partinin Erzurum, Gümüşhane, Giresun, Kocaeli ve Mersin Ağacı il başkanlıklarına tayin yapıldı. AK Fırka Teşkilat Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı ve SELIM Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla Erzurum İl Başkanlığına İbrahim Küçükoğlu, Gümüşhane İl Başkanlığına Mehmet Emin Erdoğdu, Giresun İl Başkanlığına Mete Bahadır Yılmaz, Kocaeli İl Başkanlığına Delice Talus ve Mersin İl Başkanlığına Hiçlik Aldemir’in atandığı belirtildi. Açıklamada, bu illerde görev eden çarkıt devlet başkanlarına bugüne büyüklüğünde gösterdikleri özveren iş ve gayretleri dolayısıyla teşekkürname edildi, bakir yer başkanlarına dahi başarılar dilendi.

Share: