ESKİ SEVGİLİSİNİN ÖLDÜRDÜĞÜ SELCAN, AKIBET YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

BOLU’üstelik, 2 yıl evvel ayrıldığı sevgilisi Umutcan İlter marifetiyle öldürülmüş ekol öncesi öğretmeni Selcan Dönmezer, Mengen ilçesindeki köyünde son yolculuğuna uğurlandı. Güre kızı öldürdükten sonraları kendi yaşamına da akıbet veren Umutcan İlter dahi defnedildi.

Olay, mazi saat 12.00 sıralarında Bolu merkeze tutkun Alpağutbey Mahallesi Zerdali Sokak üstünde meydana geldi. Antalya’dahi meslek öncesi öğretmenliği fail Selcan Dönmezer(24) ailesiyle birlikte memleketleri olan Bolu’ya geldi. Tüvana kadının Bolu’ya geldiğini öğrenen 2 yıl ilk ayrıldığı eski sevgilisi Umutcan İlter, kendisine ilişik eşyaları ona verme bahanesiyle karşılaşmak istedi. Mülaki 2 dinç beyninde tartışma artık. Bunun konusunda Umutcan İlter, beraberinde kâin tabanca ile Sevcan Dönmezer’e ızdırap açtı. İlter, daha bilahare bire bir silahla namına de kırıcı etti. 2 tendürüst da kaldırıldığı hastanedeki kül müdahalelere karşın kurtarılmayarak yaşamını yitirdi.

Selcan Dönmezer’in cenazesi, ailesi vasıtasıyla İzzet Baysal Terbiye ve Araştırma Hastanesi Morgundan alınarak, Mengen ilçesine tutkun Mamatlar köyüne getirildi. Burada Erenler Bakir Camisi’nde düzenlenen cenaze törenine, Dönmezer’in ailesi, arkadaşları ve köy sakinleri katıldı. Dönmezer’in cenazesi, gün ortası kılınan namazın arkası sıra köy mezarlığına defnedildi.

Dönmezer’i öldürdükten bilahare intihar fail Umurcan İlter’in cenazesi ise Bolu merkeze mecbur Fevk Çamlı köyünde kılınan namazın arkası sıra defnedildi.

Share: