MasterChef yarışmasıyla ünlü olan Tasavvur Özdemir’in yıpranmamış mesleği şaşırtıyor

Türkiye’da bildirme haddinden fazla izlenen konkur programları arasında kayran kayran MasterChef, bugüne büyüklüğünde birçok şans yarattı, bir nice kişinin de yarışmadan sonraları işlerinin açılmasına yardımcı oldu. Ancak bazen yarışmacılar üzere işler o büyüklüğünde de dolgunca gitmedi. Bu yarışmacılardan biri birlikte Garaz Özdemir oldu.

BILCÜMLE SKANDALLARLA GÜNDEME GELDİ

Özdemir yarışmanın arkası sıra yaptığı işlemler ya da lezzetleriyle değil dahi skandallarla gündeme geldi. Önce papağanına azap etmesi dolayısıyla büyük tepki gören Özdemir, elan sonraları süreçte ise polise mülk uzatması ve üslubu yüzünden aksülamel gördü.

SONUÇ NAMINA ACUN’U TEHDİT ETTİ

Skandalların adamı yerine bildik Özdemir, akibet vukuatını ise ünlü kameraman Acun Ilıcalı’yı zılgıt ederek gerçekleştirdi. Ilıcalı için “Hayatımı bitirdi” diyen Özdemir, “Beni sebep kovdum” ifadeleriyle Ilıcalı’yı tehdit etti.

YENİ İŞİ ŞAŞIRTTI

Uzun ayrımsız süreden bu yana sessizliğini koruyan Özdemir, kendisine bakir ayrımsız hisse senedi buldu. Şu sıralar Bolu’birlikte banak arabası işleten Özdemir, cenaze, düğün ve müfit organizasyonlarına her an lokma dağıtımı gerçekleştiriyor.Share: