Rus komutan nükleer bir çevik yerinde hedeflerindeki iki ülkeyi açıkladı: Haritadan sileriz

Rusya, KÖLE’ye yaptığı çekirdeksel uyarıdan saatler sonraları düğmeye bastı. Önemli çekirdeksel tatbikatla tamlık dünyaya gözdağı veren Rusya’dan dünyayı ayağa kaldıran tıpkı açıklama geldi. İngiliz Daily Andıran gazetesinde yer düzlük habere göre, Rus yetkili Rusya’nın hedefindeki iki ülkeyi açıkladı. Miralay Igor Korotchenko, çekirdeksel ayrımsız savaşın İngiltere ve ABD’yi haritadan sileceğini söyledi.

“MACRON BU MACERAYA KATILACAK BİRİ Mİ BİLMİYORUM”

Moskof çap medyasına konuşan Moskof Albay şu ifadeleri kullandı: “Rusya’ya evvel çekirdeksel saldırıyı kim başlatabilir? MEMLUK ve İngiltere. Macron bu maceraya katılacak biri mi bilmiyorum… Anne düşmanlarımızın kim olduğunu ve onları neyin beklediğini göstermemiz çokça önemliydi.”

“BU TATBİKAT DEĞİL TEMEL BİR GÖREV OLSAYDI…”

Korotchenko, “Bu tıpkısı manevra değil üs tıpkısı fariza olsaydı, İngiltere Atlantik Okyanusu’nun altında kalacaktı ve Amerika Bir Devletleri namına Joseph Stalin’in adını haiz kullanılmamış bire bir deniz boğazı olacaktı” dedi.

“EĞER VURULURSAK BASIT YAPACAĞIMIZ ÖZ BU”

Zalim Miralay sözlerine şöyle bitmeme etti; “Kaygı gönderildi. Bu, uyandırmalı getirmeli ve zihinlerini temizlemelidir. Bu çekirdeksel tıpkısı şantaj değil. Şayet vurulursak süfli yapacağımız şey bu.”

PUTİN’DEN DÜNYAYA AÇIK NIYET: RİSK ÇOK ERDEMLI

Kremlin’den evvel yapılan açıklamada, ” Vladimir Putin’in önderliğinde kişmiri, deniz ve hava ciddi caydırıcı güçlerle balistik ve tutum füzelerinin fırlatmalarının gerçekleştirildiği bir tatbikat düzenlendi’ denildi. Acımasız ululuk televizyonu Putin’in tatbikatları bir arama odasından izlediğini anları ekranlara getirdi. Benzeri açıklamada ‘Mühim caydırıcı güçlerin eğitimi sırasında öngörülen görevler tamam adına tamamlandı. Umum füzeler hedeflerine ulaştı’ ifadelerine da vadi verildi. Haberin Devamı Tuh-95 ayrıntılı menzilli uçakların bile meydan aldı tatbikatı izlem fail Putin, ‘bölgesel ve toptan anlamda çatışma potansiyeli çok efdal” ifadelerini kullandı.

Share: