Sınavlara İlgi Duyan Öğrenciler

Başarı, birçok öğrenciyi Ankara Özel Anadolu Liseleri ve Ankara Özel Ortaokulu’nun bir parçası olmaya hazırladı. Bu iki okul, akademik müfredatın bir parçası olarak sınavlara ilgi duyan öğrenciler için bir hazırlık programı sunmayı kabul etti.

Bazı insanlar sınavlara hazırlanmanın önemli olmadığını, ancak hayatta başarılı olmak için çok önemli olduğunu düşünebilir. Ancak, bu okullarda okumanın onu değerli kılan başka faydaları da vardır. Avantajlarından biri, öğrencilerine sağladıkları kaliteli eğitimdir – bu hazırlık programı, birinci sınıf öğretmenlerle çalışmak ve endüstri onaylı nitelikler almak isteyen lise ve ortaokul çağındaki çocuklar için mevcut olan en iyi seçeneği sunar.

10 yılı aşkın süredir bireylere eğitim ve öğretim programları hakkında yeterli bilgi sağlayarak tam potansiyellerine ulaşmaları için fırsatlar sunuyor. Başarı, bireyselleştirilmiş müfredat tasarımına odaklanırken, Kerem Aygün Koleji, öğrencilerine İngilizce dil yeterliliği gibi günümüzün küresel iş gücünün ihtiyaç duyduğu becerileri sağlamaya odaklanır.

Kerem Aygün Koleji, Ankara’da bulunan bir özel okuldur. Kerem Aygün tarafından kurulmuş olup 2010 yılından beri öğrenci yetiştirmektedir. Okul hem ilk hem de orta öğretim vermektedir.

Ankara Özel Anadolu Liseleri, Ankara Özel Ortaokulu, Kerem Aygün Koleji ile akademik yılın ilk gününden mezuniyet yılının sonuna kadar öğrencilerin kültürel etkinliklerle Türkçe öğrenmelerine olanak sağlayan başarı ve sınav odaklı hazırlık programı.

Geleceğinizi hazırlamanın birçok farklı yolu var. Akademik kariyer yapmak isteyen bir bireyseniz, herkese uyan tek bir cevap yoktur. Peki ya sınava hazırlık açısından geleceğe hazırlanmak istiyorsanız?

Ankara Özel Anadolu Liseleri, Özel Ankara Ortaokulu ve Kerem Aygün Koleji, öğrencilere kaliteli bir eğitim sunarken onları geleceğe hazırlamak için iş birliği yaptı.

Başarıyı Hedefleyen Öğrenciler

Kerem Aygün Koleji, geleceğinde başarıyı hedefleyen öğrencilere kaliteli bir akademik eğitim sunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin lise giriş sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak için başarıya yönelik dersler ve çalışma oturumları içeren bir Hazırlık Programı vardır.

Kerem Aygün Koleji, öğrencilere dijital kütüphane, e-Kütüphane, canlı öğretim oturumları, dijital sınıflar ve daha fazlası gibi bir dizi son teknoloji kaynak sağlayan, eğitim teknolojisinin en ileri noktasındadır.

Ankara Özel Ortaokul

Ankara Özel Anadolu Liseleri, Özel Ankara Ortaokulu ve Kerem Aygün Koleji öğrencileri yaklaşık dört yıldır Başarı ve Sınav Odaklı Hazırlık Programı’na devam etmektedir. Bu programda öğretmenleri aracılığıyla her zaman yeni içerikler öğreniyorlar. Bu programın temel özellikleri şunları içerir:

1) Geleceğe hazırlık: Öğrenciler, Türkiye’deki üniversitelere başvurmak için kullanabilecekleri lise kredileri kazanırlar.

2) Akademik eğitim: Öğrenciler her hafta yeni içerik öğrenecekler. Bu, gelecekte ihtiyaç duyacakları matematik ve fen konularının yanı sıra İngilizce ve Fransızca öğrenmeyi de içerir.

3) Kaliteli eğitim: Aşçılık dersleri, spor koçluğu, el sanatları vb. etkinliklerle becerilerini sürekli geliştirirken katılmak isteyen tüm öğrencilerden öğrenim ücreti alınmaz.

Detaylı bilgi için: keremaygunkoleji.com

Share: