Sonuç zaman bilgelik… Yol kavgasında tartıştığı cümbüş mekanı sahibini vuran kaknem tutuklandı

Çeltek’ta yol ita kavgasından kaynaklı tartıştığı bire bir cümbüş mekanı sahibini vuran kaknem, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Yardımcı’ta merkeze merbut Dikilitaş Mahallesi 1.Dut sokak üstünde meydana geldi. İddialara bakarak otomobiliyle reviş halinde olan bir cümbüş mekanı sahibi olan Y.K., trafikte reviş halindeyken Serkan D. ile daha tanınmayan tıpkısı tartışmaya girdi. Tartışmanın arkası sıra silahına davranan Serkan D.,, Y.K.’ya çokça kere ateş açtı. Vücudunun muhtelif yerlerinden yaralanan Y.K., özlük imkanlarıyla hususi bir hastaneye giderken buradaki önce tedavisinin ardından ilk Yardımcı Üniversitesi Yetişek ve Araştırı Hastanesi’ne, sonrasında ise Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Darülfünun Hastanesi’ne atıf edildi. Y.K.’nın sağlık durumunun nazik olduğu ve olayla ait soruşturmanın sürdüğü öğrenildi. Olayın peşi sıra kaçan Serkan D’nin yakalanması için Çeltek İl Güvenlik Müdürlüğü Güvenlik Büro Müdürlüğü ekiplerince kontrol çalışması başlatıldı.

Aynasız, yapılan icraat sonucu merkeze ilişkin Aybey Mahallesi’ndeki aynı evde Güvenlik Yazıhane Müdürlüğü Kıya Fasıl Amirliği ekiplerince kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. Dalavereli çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken verdiği ifadesinde de Y.K. ile trafikte posta verme kavgasına girdiklerini, edilen küfürlerin arkası sıra silahıyla kırıcı ettiğini söylediği öğrenildi. – UŞAK

Share: