18 yıl 4 kamer kodes cezası kâin hayvan hırsızı yakalandı

18 yıl 4 ay hapishane cezası kâin efsanevi hırsızı yakalandı

Kayseri’de aranan can operasyonu: 16 gözaltı

KAYSERİ – Kayseri’de polis güçleri ekipleri aracılığıyla aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda; ‘efsanevi hırsızlığı’ suçundan aranan ve toplamda 18 sene 4 kamer mahbes cezası bulunan eş yakalanırken, çalışmalarda toplamda 16 kişi gözaltına makbuz.

Edinilen bilgiye bakarak, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Düzenlilik Bölüm Müdürlüğü Aranan Eşhas Büro Amirliği ekipleri, haklarında kesinleşmiş cezaevi cezası ile yakalama emri bulunan şahısların yakalanmasına müteveccih himmet başlatıldı. Mevlana, Mimarsinan, GevherNesibe ve Sancaktepe mahallelerinde yapılan çalışmalarda; ‘bina süresince vikaye altına münfail olan yük karşı arakçılık suçundan’, ‘hayvan hırsızlığı’ ve ‘otodan hırsızlık’ suçlarından aranan ve toplamda 18 yıl 4 ay kesinleşmiş mahbes cezası mevcut F. K., ‘kasten öldürme’ suçundan aranan ve toplamda 9 sene 4 ay 15 aktarılma kesinleşmiş mahpushane cezası kâin O. K. ile alay malay toplamda 16 şahıs yakaladı.

Yakalanan şahıslardan 5’i ekiplerce cezaevine tasdik edilirken, 11 zat üstelik lazım işlemlerin ardından erkin bırakıldı.

Share: