Annesinin kaybolan değerli dişlerine ödül koydu! Getirene 2 ton fındık bağış edecek

Ordu’de etkili 56 yaşındaki Sait Fassal’nın annesi Behiye Müfteri 7 Ağustos gecesinde ölüm etti. Buğulanmış kadının ağzında mevt etmeden ilk mevcut 2 nüsha zer diş, iddiaya bakarak o gece ağzından alındı. Annesinin, çalındığını istikbal sürdüğü altın dişleri tıpkısı aydan aşkın bir süredir arayan ve olumlu bire bir sonuca ulaşamayan Sait Karacı, dişleri getirene bu yılın mahsulü olan 2 ton fındığı vereceğini belirtiyor.

“ÖLÜM ETMEDEN ILK AĞZINDAYDI”

Sait Iftiracı, annesine memat etmeden önce yemek yedirdiklerini ve zer dişlerinin durduğunu, son ettiği gecenin sabahında kaybolduğunu anlatım ederek, “Annemin öldüğü gece saat 02.00-03.00 beyninde dişleri çalınmış. Elhak 01.15 kabil annem son etti. Ölmeden ilk dişler ağzındaydı, ablam ve ben yemeğini vermiştik. Başkaca yemeğini vermeden önce dişlerin yatağın altındaydı ve konuşamadı, yastığın altında olduğunu söyleyince yıkayıp ağzına taktık, sonrasında üstelik yemek yedirdik. O esnada altın dişleri ağzında duruyordu. Sonradan ölüm etti, aradan o büyüklüğünde zaman geçti ancak dişler bize hoşgörüsüz gelmedi. İki pare dal tarafta altın kişmiri vardı o zamandan bu yana kayıp” dedi.

“ÖLÜYÜ SOYMUŞLAR”

Annemin kızıl dişlerini bulana ve getirene bu senenin 2 tonluk fındık mahsulünü veriyorum” diyen Sait Karacı, “Ben o dişleri, anneme ilgili olduğu üzere mezarına koyacaktım, diş andaç olsun diye niteleyerek saklanmaz. Bu dişleri getirene 2 titrem fındığımı veriyorum. Eğer birisi çaldıysa, şeytana uyduysa ansız getirsin. Çokça mülk yapmaz, sunu aşkın 2 bin TL yapar, ego kendisine 100 bin TL’lik fındık veriyorum. Kim aldıysa o zer dişlere mi kalmış, resmen ölüyü soymuşlar. Ayrımsız aydan aşkın oldu halen curcunalı yok, bu bende aynı üzücü, küskünlük adına kaldı” şeklinde konuştu.Share: