Atama kararları Resmi Gazete’de

Ara Sıra vekillik, çalım ve kuruluşlara ilgilendiren tayin ve görevden kabul etme kararları Resmi Gazete’üstelik yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara bakarak, İletişim Başkanlığında degaje kâin Afyonkarahisar Toprak Müdürlüğüne Mehmed Zahid Talha Arar, Antalya Toprak Müdürlüğüne Salim Diler, Bursa Toprak Müdürlüğüne Mualla Fuad Gölbaşı, Diyarbakır Toprak Müdürlüğüne Fikret Dişlioğlu, Gaziantep Nahiye Müdürlüğüne Mücahit Şiddetli, Samsun Mıntıka Müdürlüğüne Ebu Bekir Ayrancı atandı.

Adli Tıp Kurumu Üçüncü Adli Tıp İhtisas Yerleşmiş Ciğer Hastalıkları Üyeliğine Keyif Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halit Çınarka ile Birinci Adli Tıp İhtisas Yerleşmiş Jinekoloji ve Mevlit Üyeliğine Esenlik Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayşegül Özel görevlendirilirken, Beşinci Adli Tababet İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine Bir Numara Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tababet Üyesi Uzm. Dr. Mualla Mualla Çalık’ın ataması yapıldı.

Çalışma ve Toplumsal Asayiş Bakanlığında boş kâin İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcılığına Uzun Kenan Erkân, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcılığına Muhammet Kamil Işık, Toplumsal Asayiş Kurumunda meydanda kâin Yönetim Kurulu Üyeliğine Celalettin Sıvacı, Firez ve Turizm Bakanlığında sarih bulunan Başmüfettişliğe Müfettiş Müstakil Besili, Hars ve Turizm Bakanlığında küşade bulunan Kırıkkale İl Ekin ve Turizm Müdürlüğüne ise Onur Kızılkaya getirildi.

Evkaf Genel Müdürlüğünde belirtik kâin Antalya Vakıflar Havza Müdürlüğüne Lütfi Karabacak, Balıkesir Vakıflar Mıntıka Müdürlüğüne Gökhan Bahçecik, Bursa Vakıflar Kesim Müdürlüğüne Haluk Felek, Diyarbakır Evkaf Mıntıka Müdürlüğüne Kağan Çipo, Edirne Evkaf Toprak Müdürlüğüne Ahmet Saraç, Kütahya Evkaf Toprak Müdürlüğüne Zekeriya Şentürk, Malatya Vakıflar Havza Müdürlüğüne da Adem Bacanlı atandı.

Milli Yetişek Bakanlığında vazıh mevcut Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne Hasan Ünsal, Yükseköğretim ve Daraç Dışı Eğitim Bilimi Umumi Müdürlüğüne Garaz Süt’ün ataması yapılırken, Milli Savunma Bakanlığında sarih kâin Maharet Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığına Hedef Soykan’ın ataması gerçekleştirildi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Denizli İl Müdürü Süleyman Erdoğan, Firez ve Turizm Bakanlığı Bartın İl Firez ve Turizm Müdürü Şen Karakoç ile Niğde İl Firez ve Turizm Müdürü Alper Lütfi Göncü ise görevlerinden alındı.

Share: