Baran Atacan’dan Eşine Yadırgatıcı Çevirme!

12 April 2008’dahi evlenen Kaynak Altuğ- Baran Atacan çifti, içtimai medyada sık sık gündeme geliyor.

Kaynak Altuğ (47), içtimai medyayı faal yerine kullanırken Baran Atacan (39) uzun benzeri müddet Instagram’dan ırak durmuştu.

SOSYAL MEDYAYA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Geçtiğimiz günlerde kalça bozan Atacan, içtimai medyaya aceleci bir giriş yaptı. art arda paylaşımlarda bulunan ünlü oyuncu, hele 14 almanak eşi Bulak Altuğ ile yaptığı paylaşımlarla adından saraka ettirdi.

“DİRENEMİYORUM BEN YAŞLANACAĞIM”

Sakat oyuncu Yağmur Atacan paylaşımında şunları söyledi:

“Seçme sene ‘Yıllara düz okuyor.’ Ne yıllar len bu yıllar, daha çok direnemiyorum ego yaşlanacağım.”

YAĞMUR ATACAN KİMDİR?

Baran Atacan (d. 19 Mayıs 1983, Gaziantep), Türk aktör ve müzisyen.

Yugoslavya göçmeni aynı ailenin çocuğu olan Baran Atacan, er olan babasının tayinleri dolayısıyla Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’da okudu. Lise eğitimini Üsküdar Rum Lisesi’nde tamamladı.Baran Atacan, ortaöğretim yıllarında ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle seyir sahnesinde kayran aldı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Hikmet Bölümündeki eğitimini bıraktı. Ekol hayatına sanatta ustalık eğitimi alarak devam etmektedir.

Ayrıca çalgı aleti yaşantısında hevesli baterist kendisine 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 yıllarında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında bulundu. 2006 yılında TRT televizyonunda “Ego İstersem” ünlü programın sunuculuğunu yaptı.

2007 yılının Ilkgüz ayında Pınar Altuğ ile nişanlandılar ve 12 Nisan 2008’de evlendiler. 27 Karı 2009 tarihinde eşi Kaynak Altuğ ile Akarsu adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar. Tecim hayatına atık ve tekne satmaktadır.

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

2 Eylül 1974 tevellütlü olan Kaynak Altuğ, liseyi Saint Benoit Fransız Lisesi”nde bitirmiştir. 1994 senesinde ise Miss Turkey seçilmiştir. Ayrıntılar Duymasın isimli diziyle tanınan ve Türk halkının sevdiği tıpkısı kişioğlu haline gelen Altuğ, mankenlik kariyerine daha ortaöğretim ikinci sınıftayken başlamıştır. 17 yaşındayken babasını kaybetmiştir.

Liseden mezun olduktan sonra ise İstanbul’da İşletme bölümünü okumuştur. 21 yaşındayken ise “Miss Turkey” isimli yarışmada birinci ergin ve adını duyurmaya başlamıştır.

Türkiye güzeli seçildikten sonra öğrenimini yarıda bırakan Bulak Altuğ’un sunuculuk kariyeri 1995 senesinde magazin programları sunmasıyla başlamıştır. Anne çıkışını ise 2002 senesinde yayınlanan “Füru Duymasın” isimli dizide canlandırdığı Meltem karakteriyle yapmıştır.

Dizi Türkiye’bile izlenme rekorları kırmşıtır. 2005 senesine kadar da yayınlanmaya devam etmiştir.

PINAR ALTUĞ’UN EŞİ KİM?

Meltem karakteriyle şöhreti yakalayan Kaynak Altuğ, nazik firmaların reklam yüzü üstelik olmuştur. 2008 senesinde Yağmur Atacan ile evlenen Altuğ’un yaptığı bu dünyaevi yaş farkı sebebiyle mufassal süre konuşulmuştu. Altuğ’un bu evlilikten Yağmur adında bire bir kızı bulunuyor.

Share: