Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Çıpa, Medical Point Gaziantep’te göreve başladı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Demir, Medical Point Gaziantep Hastanesi’nde hastalanmış kabulüne başladı.

Medical Point Gaziantep Hastanesi’nden yapılan açıklamaya bakarak, sayrılarevi ehlivukuf ve arzulu kadrosunu genişletmeye bitmeme ediyor.

Bu çerçevede Uzm. Dr. Baver Demir dahi Medical Point Gaziantep Hastanesi kadrosuna dahil oldu.

Verilen bilgiye bakarak Çıpa, 2002 yılında Dicle Üniversitesi Tababet Fakültesi’nde tababet eğitimini, 2011 yılında ise Ankara Bala Hematoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı.

Türkiye’nin bir nice durumunda fariza fail Uzm. Dr. Baver Demir, geçmiş olarak 2002 ile 2005 yıllarında Mardin 4 Nolu Dispanser-112 Evgin Sağlık Hizmetleri’nde, 2005 ile 2007’dahi Diyarbakır Şekil 10 Nolu Dispanser’nda, 2007 ile 2011 Ankara Bala Kan Bilimi Eğitim Bilimi Araştırma Hastanesi’nde Eksperlik Eğitimi ve 2011 ile 2013’te Hakkari Ihtişam Hastanesi’nde zorunlu hizmetini tamamladı.

Demir, son kendisine ise 2013 ile 2020 yıllarında ise Gaziantep Cengiz Gökçek Avrat Veladet Yavru Hastanesi’nde çalıştı. Bir Nice kurs ve şehadetname sahibi olan Bala Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Çıpa, halen Epigenetik-Moleküler Genetik alanlarında eğitimine devam ettiği üzere, Türk Tabipler Birliği’ne de unsur bulunuyor.

Share: