GMG Kastamonuspor’u Galatasaray maçı heyecanı sardı

– GMG Kastamonuspor’u Galatasaray maçı heyecanı sardı

Mukavim Akpunar: “Galatasaray’ı kendimize çektik”

Ergin Batur: “Galatasaray’a gol atamadım, şansızlığımı bu maçta kıracağım”

KASTAMONU – Türkiye Kupası’nda Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, maç öncesinde tedbir çalışmalarına başladı. Çift antrenmanla karşılaşmaya hazırlanan futbolcular, Galatasaray ile eşleştikleri için coşkulu olduklarını söyledi.

Türkiye Kupası’nda 3. tur elemeleri amacıyla yapılan ad çekme çekiminde Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, Nef Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma öncesinde, hazırlıklarına başladı. Kura çekiminin arkası sıra Trabzon deplasmanında 1461 Trabzon Ayak Topu Kulübü ile karşılaşan ve mücadeleden 1-1’lik skorla ayrılarak 7 haftalık yenilmezlik serisini sürdüren GMG Kastamonuspor, 9. hafta mücadelesinde Gazi Stadyumu’nda Adıyaman Ayak Topu Kulübü’nün ağırlayacak.

GMG Kastamonuspor, çift antrenmanla hem Adıyaman Futbol Kulübü hem birlikte Galatasaray maçına hazırlanıyor. Ustalık Direktör Metin Akpunar, Galatasaray ile eşleştikleri üzere bahtiyar olduklarını söyledi.

“GMG Kastamonuspor takımını arz işi şekilde olta edeceğiz”

Türkiye’nin yeryüzü iri camialarından tıpkısı tanesine alın oynayacaklarına ilgi calip GMG Kastamonuspor Ustalık Direktörü Pek Akpunar, “Kiminle konuşursak tığ, kuradan Galatasaray’ı çekeceğiz, biz Galatasaray’ı çekeceğiz diye böylece Galatasaray ile eşleştik. Bu kuradan kontekst çokça mutluyum. Hem beceri astronomi adına hem da takımdaki oyuncularımızın gelişimi yerine bizim amacıyla tahammülfersa tıpkı sınama olacağı kanaatindeyim. GMG Kastamonuspor takımını yeryüzü işi şekilde entrika edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Galatasaray ile oynayacakları üzere coşkulu olduklarını dile getiren Akpunar, “Kuradan çarçabuk sonrasında hem içtimai medyadan hem üstelik bando içerisinde yavaş bire bir cümbüş uyandırdı. Mahdut değil, dünya çapında oyuncuları var. Hem Türkiye kupasını hem üstelik ligi kazanmış tıpkısı hocaları var. Türkiye’nin sunu bereketli statlarından tıpkı tanesinde oynayacağız. Bu hem beceri gök bilimi amacıyla hem bile futbolcular için dayanılmaz aynı punt. Bizlerde bunu genişlik iyi şekilde değerlendiririz inşallah. Zat haddimizi düşünülerek oynayacağız. Ama bizim buradaki amacımız şu: Ara Sıra tıpkı sezon katlanılamaz ayrımsız ayak topu oynarsın amma bu kalıp maçlarda kendinizi gösterebilirsiniz. Güre oyuncularımız var. Hele onlar amacıyla ayrımsız vesile olarak değerlendiriyorum. GMG Kastamonuspor, henüz öncesinde bile Galatasaray ile eşleşmiş ayrımsız takım. Bizim amacımız burada futbolun doğrularını sunu işi şekilde teşhir etmek” diye konuştu.

Ergin Keleş: “Umarım sunturlu, sevinçli bir karşılaşma olur”

Görmüş Geçirmiş santrafor Olmuş Keleş ise, “Ben, kariyerimde Galatasaray’a alın birçok karşılaşma oynadım. Tatlı anılar biriktirdim. It Canlı değil, genelde Rum kulüplerinde Galatasaray’a alın oynadığım üzere bütün sahadan aşınmış ayrıldım. Umarım nahif domuzuna, sevinçli bire bir karşılaşma olur. Sunma önemlisi bizim için sahada hat şansı bulacak dinç oyuncu kardeşlerim bire bir nebze o statların, o rakiplerin, o atmosferin tadına varır ve o tat onları bugünden daha iyisini yapmak amacıyla kamçılar. Bunu haddinden fazla istiyorum onlar yerine, bildirme azından o ligleri o statları o rakipleri görsünler, onlara cebin oynasınlar. Bu uzanım sunma azından belki onlar hesabına bire bir motivasyon kaynağı olabilir diyerek düşünüyorum, öyle birlikte umut ediyorum” şeklinde konuştu.

“Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah”

Fenerbahçe’ye, Beşiktaş’a, Trabzonspor’a gol attığını fakat Galatasaray’a gol atamadığını, yürek maçında gol kovmak istediğini vurgulayan Batur, “Galatasaray’a alın çokça aşkın şekerli anılarım namevcut. Karabük’te oynarken ayrımsız keresinde 6-7 gol yemiştik. Tatsız anılardı, kıvrak hatırat değildi. Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah. Antrparantez ferdî fikrim olarak Ağabey üzere gailesiz aynı santraforumuz var. Onun oynamasını isterim tabiatıyla kararı hocamız verir. Ego Olmuş Keleş kendisine sahada dinç Efe arkadaşımızın olmasını isterim. İnşallah benim yerime o gol atar” ifadelerini kullandı.

“Köklü aynı camia ile oynayacağız, heyecanlıyız”

Köklü aynı camia ile oynayacakları için hararetli olduklarını belirten GMG Kastamonuspor Topluluk Kaptanı Faruk Öcal üstelik, “Bizim geçmiş öncelikli hedefimiz yığın, ligde iyi yerlere süzülmek istiyoruz. Çünkü burada kulüpte büyük emekler veriliyor, bu takımın kurulması üzere çok ceht gider edildi. Yürek bizim için ikinci planda amma Galatasaray ile karınmak ve onlarla ihanet etmek, Arena’da sahaya çıkmak bizim üzere sunturlu ayrımsız maç olacaktır. İnşallah Arena’bile adamakıllı tıpkısı futbol sergileriz. Kısaca 13-14 dolaşma var pik, herkes cümbüş duyar, bittabi ki bizlerde Galatasaray kabil köklü tıpkısı camia ile oynayacağız. Heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

Share: