TARTIŞTIKLARI KİŞİYİ TÜFEKLE SALDIRIP DARBETTİLER

Burdur’da husumetli iki ekip caddede karşılaşınca aralarında tartışma artık. Gruptakilerden biri tartıştığı kişiye pompalı tüfekle saldırıp, başına dipçikle vururken, diğerleri ise tekme ve edisyon darbeleri indirdi. Tıpkısı vatandaşın el telefonu kamerasına bile yansıyan olayın arkası sıra polis güçleri 4 kişiyi gözaltına aldı.

Burdur’üstelik E.Ç., kardeşi E.Ç. ve beraberindekiler, aralarında yağılık kâin S.N. ve F.B. ile esbak saat 15.00 sıralarında Han Mahallesi Adliye Caddesi’nde karşılaştı. Tartışmaya başlayan kadro daha bilahare kavgaya tutuştu. Tartışmanın büyümesi konusunda iki ahi S.N.’ye saldırdı. Bu tam kardeşlerden biri park yeri halindeki otomobilden getirdiği pompalı tüfekle S.N.’nin başına ve vücudunun türlü yerlerine vururken, yanındakiler ise edisyon ve tekmelerle darbetti. Yaralanan S.N. yerde akışmaz kalırken, başka gruptakiler ise açıklık sokaklara girerek uzaklaştı. Bu sırada 2 ahali da havaya kırıcı açıldı.

İhbar sonrası bölgeye haddinden fazla sayıda polis ve sağlık ekibi yönlendirildi. Yaralı S.N. ambulansla Burdur Cesamet Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı. Pompalı tüfeği olay mahallindeki bire bir lüp bahçesine atarak kaçtığı belirleme edilen E.Ç. yakalanarak, polis merkezine götürüldü. Polis ekipleri henüz bilahare olaya karıştığı belirleme edilen 3 kişiyi henüz gözaltına aldı. Polisin yaptığı incelemede şüphelilerin otomobilinin bagajında 3 bıçak, güdücü koltuğunun altında da tabanca ve destek ele geçirildi.

Olay andaç vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüde 3 kişinin saldırdığı kişiyi darbettiği, aralarından birinin ise tüfekle bu kişiye darbeler indirdiği anlar düzlük aldı.Share: