KRALİÇE ADAYLARI KAMPA GİRDİ

Antalya’da bu yıl 16’ncısı düzenlenecek Miss Aura International üzere 32 mutluluk güzeli, kampa girdi. Yarışmada Türkiye’yi piyes edecek olan 26 yaşındaki Buse Ilgaz, Türkiye’nin bizimle kurum duyması üzere onlara iyicene bir saygınlık kaynağı getireceğim inşallah dedi.

Kemer’de bu yıl 16’ncısı düzenlenecek ‘Miss Aura International’ için 32 ülkenin ece adayları, Beldibi Mahallesi’nde bulunan Rixos Sungate Otel’dahi 24 Eylül’da yapılacak final gecesine kadar kampa girdi. Kamp boyunca yat turu, rafting ve Tazı Kanyonu üzere bölgeleri gezecek olan adaylar, kampın önce günü birbirinden değişik ve rengarenk yöresel kıyafetleri sergiledi. Miss Aura International’ın organizatörü Adnan Şeker Hastalığı, Miss Aura International yarışmamızın kampı başlamış bulunmakta. Bu dinlenme kampı boyunca kızlarımız yat turuna gidecek, Beşkonak’ta raftinge gidecek ve Tazı Kanyonu’nu görecek. 21 Eylül’da Rixos Sungate’da yarışmanın nısıf finali olacak. 24 Eylül’bile ise finalde dünyanın değme yerinden katılan kızların sunma güzelini seçip ve Miss Aura International 2022’nin kraliçesini seçeceğiz. Şimdiden bilcümle kızlarımıza başarılar diliyorum dedi.

‘HEDEFİM BİRİNCİ OLMAK’

2021 yılında Miss Fashion TV Türkiye’üstelik yeryüzü bol tümden benzeri seçilen ve Miss Aura International’da Türkiye yerine yarışacak olan Öpücük Ilgaz, Türkiye’yi teşhir etmek amacıyla şu anda Antalya Kemer’deyiz. Miss Aura International yarışmasında ben de bulunmaktayım. Birbirinden pir yarışçı adaylarımız var. Hepsi haddinden fazla sunturlu. Şansımız bol olsun diliyorum. Türkiye’nin bizimle alım duyması üzere onlara güzelce bir saygınlık kaynağı getireceğim inşallah. Hedefim elbette ki cümle üzere birinci tevessül etmek ve umarım olurum. Beni destekleyen herkese şimdiden teşekkürname ediyorum dedi.

‘ÜLKEMDE TÜRKİYE ÇOK POPÜLER’

Yarışma amacıyla 16 saatlik yolculukla Cenup Kore’den mevrut 28 yaşındaki Seunenguen Park Yeri, Güney Kore ve Türkiye cömert ülkeler ve benim ülkemde Türkiye çok popüler. Bu nedenle bile buraya katılmak istedim. Buraya geldiğim üzere bile çok mutluyum ve esenlik alıyorum. Yarışmaya katılan sistem bittabi benim kabil bir numara başlamak istiyor. Ancak benim gayrı tıpkısı isteğim ise burada mebzul arkadaşlıklar peyda etmek. amma velakin ülkeme giderken yanımda unutamayacağım hatırat kovmak istiyorum diye konuştu.

‘TÜRKİYE İLE GEÇMİŞE DAYALI BAĞIMIZ VAR’

Kraliçe adaylarından Japonya’dan mevrut 27 yaşındaki Miki Mori bile Ülkelerimiz ortada geçmişe dair bir bağımız var. Türkiye’ye ilk kez geliyorum. Tezyifkâr de pir bire bir düz olduğunu gördüm. Umarım yarışmada mertebe kazanırım. Herkese başarılar diliyorum dedi.Share: