Reisicumhur Erdoğan, “İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum DOĞRU Parti’ye Gençlik Buluşması”nda konuştu: (1)

Reisicumhur ve DOĞRU Parti Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Nereye gidersek gidelim, gençlerimizin dinamizmine şahit oluyoruz. Bugün birlikte Sakarya’da 2023 seçimlerinde ilk kez rey kullanacak siz gençlerimizle bir aradayız.” dedi.

Serdivan Spor Salonu’nda düzenlenen “İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum DOĞRU Partiye Cahillik Buluşması”nda mütekellim Erdoğan, Türkiye’nin ve milletin umudu, gözlerinin nuru geleceklerinin teminatı gençlerin her birini kalbi duygular ve muhabbetle selamladığını söyledi.

Ülkenin yekpare gençlerine ve canlı yüreklerine selamlarını gönderen Erdoğan, Sakarya’da gençlerle aynı araya gelmekten büyük tıpkı memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Erdoğan, toplu açım töreniyle yöntemince hizmete aldıkları yatırımların Sakarya’ya hayırlı olmasını dileyerek bugün Sakarya’da bütün envestisman bedeli 3 milyar 790 milyon liralık olan im, bakım ve projeyi şehre kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Sakaryalı kardeşleriyle hasret giderdiklerini, hasbihal ettiklerini, 2023’e makul giderken Sakarya’daki hele ebedi ve ezeli kardeşliği bire bir kez elan yenilediklerini nâkil Erdoğan, “Demincek üstelik sizlerleyiz. Deminden, güre bire bir kız kardeşim, kızım diyor kim ‘4 yıldır seçim görmedik, delleniyoruz.’ Öyle mi? Geldi, 8 ay var. 8 kamer sonradan birilerini inanıyorum ki siz deli edeceksiniz. Zira onlar deneyimsizlik nedir bilmiyorlar, deneyimsizlik burada. Tığ deminden gençlerimizle benzeri aradayız. Heyecanınız için, sevdanız amacıyla, aşkınız için değme birinize teşekkür ediyorum. Salonlara sığmayan şu demir coşkunuz için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Genel hat gençlik kollarımızı, böylesi müstesna bir atmosferde gönüllerimizi tıpkı araya getirdiği amacıyla tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“Nereye gidersek gidelim gençlerimizin dinamizmine şahit oluyoruz”

“Hoppadak akıbet 1,5 senede ülkemizin ciharıyek beraberinde 25 deneyimsizlik buluşması yaptık.” diyen Cumhur Reisi Erdoğan, şunları kaydetti:

“Bunların tıpkı kısmını Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki Millet Kütüphanesi’nde gerçekleştirdik. Site ziyaretlerimizde gençlerimizle bire bir araya gelmeye hususi ehemmiyet veriyorum. İstanbul’un fethini, Yeşilköy’dahi kem milyonun üstünde kardeşimizle alay malay kutladık. Adana’da 81 vilayetimizden gelen 100 bini çok gencimizle kucaklaştık. Esbak hafta Samsun’da TEKNOFEST Karadeniz’birlikte yeniden gençlerimizle koskocaman bire bir zihniyet turundaydık. Nereye gidersek gidelim gençlerimizin dinamizmine tanık oluyoruz. Zaman de Sakarya’da 2023 seçimlerinde ilk kez düşünce kullanacak siz gençlerimizle tıpkı aradayız.”

(Sürecek)

Share: