Adlı Aktör Kaza Geçirdi! Sonuç Yararsız Üzdü

Kavak Yelleri, Bizim Hikaye, Hükûmet Merkezi: Abdülhamid ve Yol üzere müstehap yapımlardan tanıdığımız aktör İbrahim Kendirci, eski akşam ezanı Bebek’te görüntülendi.

“ANNEMDEN SAKLIYORDUM”

Kolu fay ayrımsız şekilde objektiflere yansıyan Kendirci, “Çekmeyin rüfeka! Ayrıntılı süredir bu durumu annemden saklıyordum. Demin sayenizde öğür olacak.” dedi.

“KAYMAKAMLIK GEÇİRDİM”

Kolunu nasıl kırdığını anlatan adlı aktör, “Kaykay yaparken ufak kaymakamlik geçirdim ve kolumu kırdım.” ifadelerini kullandı.

Oyuncu ayrımsız zamanda ilkgüz ayında hem sayısal, hem birlikte asıl cereyan tıpkısı kanalda eskimemiş projeler ile ekranlara döneceğini söyledi.

İBRAHİM KENDİRCİ KİMDİR?

İbrahim Kendirci (d. 9 Ilkgüz 1986, Gaziantep), Türk oyuncudur.

9 Ilkgüz 1986 Gaziantep ilinde dünyaya gelen İbrahim Kendirci, annesi Hasibe Kendirci ve babası Salih Kendirci’dir. Zeynep adında benzeri ablası vardır. Yüklenici olan babası İbrahim henüz altı aylıkken, stüdyo daireler yapıp turistlere mir fikriyle çocuklarını birlikte alıp Antalya’ya yerleşti Ortaöğretim eğitimini Antalya’da gören Kendirci, eğitimini İstanbul Üniversitesi Azamet Konservatuvarı’nda tamamlamıştır. İlk şişman üçkâğıtçılık tecrübesini 2007-2011 yılları arasında Sınır D’da yayınlanan, başrollerini Dik Apak, Dağhan Külegeç, Akpelin Karahan ve Aslı Enver’le paylaştığı Kavak Yelleri ünlü toyluk dizisindeki Deniz Akça rolüyle kazanmıştır.

Konservatuarı kazanış öyküsünü anlatırken Kendirci”nin seçmelerde hiç umudu olmadığını söylemesine rağmen seçilmesinin büyük şaşırtı olduğunu belirtmiştir. Bu günlere gelirken kapıların ona açılmasında yakışıklılığınında payı olduğunu itiraf etmiştir. İki Kenar Ayrımsız İsmail isimli ayrımsız dizide oynamıştır ancak o kol rating alamadığı gerekçesiyle kaldırılmıştır.

Arkasından ayrımsız TRT 1 dizisi olan Kat Ayrımı dizisinde, Dolunay Soysert, Açık Deniz Altan Düzyatan, Semavi ile başrolleri paylaşmışlardır. Akıbet olarak Bağlam Akbağ ve Erdal Özyağcılar’ın başrollerini paylaştığı Sevdaluk dizisinde Orhan karakterinde oynamıştır.

Sonuç olarak TRT 1’dahi yayımlanan Payitaht: Abdülhamid adlı dizide tekellüf aldı.

Share: