Bandırma’da Bekçiler kalın kafalı döndü

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Bandırma İlçe Itimat Müdürlüğü kadrosunda vazifeli çarşı ve mahalle bekçileri, deprem bölgesinde 23 ahit fariza yaptıktan sonradan kavrayışsız döndüler.

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde etkisini gösteren depremin arkası sıra, Bandırma İlçe Güvenlik Müdürlüğü, sarsıntı bölgesinde vatandaşa dayanaklık etmek ve asayiş hizmetlerini sağlamak amacıyla bünyesinde memur personellerden oluşan 37 çarşı ve mahalle bekçilerini yer sarsıntısı bölgelerine göndermişti.

Sarsıntı Bölgesindeki bekçiler Bandırma’ya düşüncesiz döndüler

Kahramanmaraş merkezli meydana mevrut depremlerin ardından Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğüne tutkun bekçiler, bölgeye her an buradaki çalışmalara bindi oldular.

Bandırma genelinden 37 bekçi asrın afeti olarak tanımlanan sarsıntı bölgelerine anbean, burada çalışmalarını tamamlayarak görev yerlerine kalın kafalı geldiler. Kısaca 23 zaman boyunca yer sarsıntısı bölgelerinde fariza özne bekçiler tekrar Bandırma’nın sokaklarında hırsızlık, hayat ve güvenliğin sağlanması amacıyla görevlerine bitmeme edecek. – BALIKESİR

Share: