Oyuncu Suna Yıldızoğlu’ndan çok konuşulacak Vahim Yiğit itirafı: 8 yıl yol uygulayıp binlerce kez aldattı

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programının bu haftaki konuğu Türk sinemasının dirayetli oyuncularından Suna Yıldızoğlu oldu. Özel hayatından bahseden aktör, senelerce maruz kaldığı şiddeti anlattı.

“BENİ BİR PRIMAT GİBİ SİRKİN ORTASINA BIRAKTILAR”

Özel hayatıyla ilgili konuşurken hayatı süresince yalnız bırakılmadığını söyleyen Yıldızoğlu, 40’lı yaşlarından bilahare kendisine aşkını zar fail erkeklere sitem etti. Kendisine kova olan kişilerden bahseden Yıldızoğlu, “Erkekler ‘bu bayan çıktı elden gidiyor’ diyerek bana açılmaya başladı. Bunlar de mühendis ve müderris falandı. Ben dahi yeryüzü sonunda açıktan izleyerek beni kimlerin eline bıraktınız dedim. Bu büyük adamlar bana açılmaktan korktu. Ben sirk kabil aynı yerde kaldım primat kabil. Şikayet etmiyorum. Yoğun Yiğit’le evliliğim uzun sürdü. Ego yıllarca onun çocuklarına baktım” dedi.

“8 SENE ŞİDDET GÖRDÜM VE BİNLERCE MISIL ALDATTI”

1978 yılında 2. evliliğini bitirdikten sonradan müzikçi Aheste Yiğit ile pazar yaşamaya başladığını anlatan Yıldızoğlu, evlilikten korktuğu için nikah masasına benimsenmek istemediğini söyledi. Kahraman’ten gördüğü şiddeti anlatan Suna Yıldızoğlu, sözlerine şöyle bitmeme etti: “Pahal Alp’ten 8 sene hüküm gördüm ve onun çocuklarını buna katlandım. Füru büyüdü ego dahi gittim. O çocuklarla görüşmeye bitmeme ediyorum. Gösterişli’bile felaket kontrolü vardı. O devir bütün gazetelerde ‘Bu güzelce kadının çirkin erkekle hangi işi var’ diye niteleyerek yazıldı. ‘Maymun gibi, kötü’ derlerdi ama ben onunla olmayı seçtim. Ben ona aşıkken o beni binlerce misil aldatmış.”

Share: