Yüzüne pet şişe fırlatılan ünlü şarkıcı Zeynep Bastık konserini yarıda bıraktı

Sonuç yıllarda dansları ve sesiyle adından sık sık alay ettiren Zeynep Bastık, evvel akşam ezanı Mersin’de sahneye çıktı. art arda sevilen şarkılarını okuyan Pestil’ın konseri lezzetsiz bitti.

“YARALANMAKTAN KIL PAYI KURTULDUM”

Sahnede seyircilerden yüzüne lazer kandil tutulmasından huzursuz olan şarkıcı, sevenlerini uyardı. Işığın ardından sahneye pet şişe atılmasıyla sinirlenen Bastık, sonuç 3 şarkı kala konserini bitirdi. Konserinde yaşadığı talihsiz anların ardından Instagram hesabından açıklama işleyen şarkıcı, şu ifadeleri kullandı: “Güzeşte akşamki konserimiz eksiksiz başlayıp, muhtemelen aynı yere kadar dahi tüm devam etti. Ancak akşam henüz bilahare ikazlarımıza karşın seyircilerin arasından suratıma tutulan oyuncak lazerle başlayıp gine suratımı sıyıran ve okkalı benzeri yaralanmadan kıl payı kurtulduğum sahneye atılmış akarsu şişesiyle bitmeme etti.”

“DUYGUSAL GÜVENLİĞİMDEN ENDİŞE ETTİM”

“Düpedüz yaralanmaktan korktuğum ve güvenliğimden bulut ettiğim üzere konseri sonuç 3 tempo kaldığında tutmak zorunda kaldım. Ara Sıra kendini bilmezler yüzünden gelen onca kişiye bunu yaşattığım amacıyla kusur dilerim. Gençlerin bu ‘challange’ adı altında eğlenceye döndürdükleri azılı konser ritüelleri bizim için kısık hırs oluşturuyor imdi. Bunu ne duyguyla neden yapıyorsunuz? Aklım almıyor.”

“EVİME AZGIN ANILARLA KAÇMAK YARALADI”

“Bu aynı sevgi gösterisi mi? ‘Sahneden in’ sagu şekli mi? Bizi stres tümü kendisine mı görüyor bazıları? Kafamda tıpkı derinti soru. Bir Nice artist arkadaşımın bile başına geldiğini biliyorum, görüyorum benzeri süredir. Ne keskin… Sizinle seçkin yerde şarkılarımızı tefhim etmek üzere duygusal atarken, evimize bu azılı anılarla dönüyor doğmak emin olan bizi derinden yaralıyor. Çözümü nedir bilmiyorum. Amma akıbet kademe kalbi kırık ve gayrimemnun olduğumu hikâyelemek istedim. Gine izansız küsurat tamam sevenlerimden özür dilerim. Esbak söylediğim kabilinden henüz akıllıca zamanlarda ve şartlarda yine görüşmek üzere.”

Share: