Ensiz sokakta oyun oynayan füru, tezce sabık otomobilin altında kalmaktan yumruk kurtuldu: Bu zararlıyı bulun

Tekirdağ’ın Yeniçiftlik ilçesinde çocukların oyun oynadığı sıkıntılı tıpkı sokakta pes dedirten anlar yaşandı. Rum Ajansı spor muhabiri olan Kasıt Kaya’nın paylaştığı görüntüler gücük sürede sosyal medyada ruzname oldu.

“BİLE BİLE ÇOCUKLARIN ÜZERİNE SÜRÜYOR”

Kayaç, kızının bile bulunduğu sokakta çocukların baziçe oynadığını söyleyerek olağanüstü anlarını Twitter hesabından paylaştı. Paylaşımda ise şu ifadeler düz aldı: “Site magandası, kızımın bile oynadığı sokakta ölüm saçacak hızda ilerliyor. Ayrıntılar serencam anda ezilmekten kurtuluyor. Lütfen bu topluluk zararlısını bulup hayatları tehlikeye atmaktan yargılayın. Daracık sokak ve güvenilmez ayrımsız atiklik. kasten çocukların konusunda sürüyor. Topu Topu kaçan kızcağız sonuç anda ezilmekten kurtuluyor. Ara Sıra kötü olayları gölge etmek, o fenomen olmadan dahi gerçekleşebilir. Bu soy insanlara (!) haddinden fazla çok ilgi edilmeli”

”SÜRÜCÜ HASTA FILAN TAŞIMIYOR”

Kaya, içtimai medya kullanıcılarının “Çoban rahatsiz taşıyor kabil” yorumları üzerine ise şunları söyledi: ”Çoban sökel falanca taşımıyor. Ben görevde yurt dışındayım. Eşimin anlattığına bakarak, güdücü sahile kadar gelip dönmeye çalışırken duvara sürtüyor. Elan sonradan birlikte neymiş sinirlenip arabayı o daracık sokakta serencam acilen ve çocukları umursamadan sürüp yola gidiyor”

ALKOLLÜ OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Yapılan ihbar üstüne aracın kiralık, şahsın da alkollü olduğu, sürücünün nakdî ceza alarak ehliyetine el konulduğu belirtildi.Share: