Eski Eşi Hakkında Alışılmamış Sözler! İlişki İtirafıyla da Fenomen Yarattı

Geçtiğimiz aylarda boşandığı Hamdi Alkan’ın kendisini içtimai medyadan engellediğini söyleyen Marifet Görgüzel, “Bundan Sonra bu konuları konuşmanın bire bir anlamı namevcut” dedi.

Kullanılmamış bire bir aşka yelkenli boşaltmak üzere olduğunu belirten Görgüzel, “Benim hayatıma galiba eskimemiş biri kullanmak üzere” sözleriyle müjdeyi verdi. Muhabirlerin “Evet beyefendiyi tanıyor muyuz?” sorusuna Görgüzel “Sizce ego bunu size söyler miyim? Yeni tıpkı şeyler hayatımda girmek üzere. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Amma daha başlamadı, sarmak için olan adamakıllı bir heyecanım var.” ifadelerini kullandı.

“BU FORMAT İLİŞKİLER EVLİLİĞİ ÇİRKİNLEŞTİRİYOR”

Ceylan Yağtu’nun, Toplama Yılmayan’dan nafaka ahzetmek üzere icra başlatması hakkında bile konuşan Görgüzel “Bu tepkiyi umumi namına evliliği bir ticaret namına gören hemcinslerim üzere verdim. Zira evlilik kurumu tıpkı ticarethaneye döndü. Cem Yılmayan, 20 senelik emeğini bozukluk 20 aylık tıpkısı evliliğe bu kadar çokça heba etmek zorunda kalsın? Dolayısı ile bu format münasebat evliliği çirkinleştiriyor. Bu Arada tıpkı kariyer yaparsınız, beraber yürürsünüz, bu arada iş edersiniz hayatınızda ayrılırken dahi cümle hakkını isteyebilir bu saf bire bir öz” dedi.

“BU HADDINDEN FAZLA AHLAKSIZCA!”

Sözlerini sürdüren Görgüzel, “10 ay evli lakırtı ayrımsız yıl evli kal, ondan sonraları adamın bütün hayatındaki hep emeğine doğruluk tez deri. Bu bence çokça ahlaksızca! İnsan haklarına uymuyor. Karı çalışsın özlük gücünü ortaya koysun. Bu kadar erkek üzerinden yaşamasın ve ego şunu anlamıyorum ayrımsız ebeveynin benzeri çocuğunun geçimi hastalık yemeden içmeden baba üzerinden olmalı?

Asıl çalışmıyordur, okumamıştır o ahit tabiatıyla ki galiba bir mesuliyet vardır. Hem karı çalışıyor, hem eksantrik sevgilisi oluyor ama çocuğu üzere halen babadan mal istiyor. Bu haddinden fazla kubat! Bu o koca (Ahu Yağtu) üzerinden değil. Genel bakış açım bu.” dedi.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Olgun Görgüzel kimdir, birçok yaşında, nereli; Malumat Görgüzel, 9 Gücük Ay 1979’dahi İstanbul’üstelik doğdu. Köpoğluluk işleyen Vukuf Görgüzel, 43 yaşındadır.

Çalışma hayatına henüz ortaöğretim yıllarında Okan Bayülgen’in Televizyon Çocuğu programında alıcı arkasında part time çalışarak başladı. Bili Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi’nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken erken bire bir dünyaevi eden Haber Görgüzel, 2003 yılında önce eşinden ayrıldı. Bilim Görgüzel’in bu evliliğinden İlknaz isimli bir kızı var.

Bilgi Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Beyaz Perde Göstergeç Bölümü öğrencileri aracılığıyla hazırlanan “Zirvedeki Sesler” isimli programı sunarak görüntülük hayatına başladı. Bu evvel adımdan sonraları türlü kanallarda dahi, özlük hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

Vukuf Görgüzel’in Oynadığı Diziler

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Dirilik, Sapık Dumrul, Oğlum İçin, Çare Odası, Leopar Narkoterör, Yakınmak Bulunmayan, Etibba, Kurtlar Vadisi kabilinden dizilerin kadrosunda düz aldı. Eşi Hamdi Alkan’ın direktör koltuğunda oturduğu O Hayat Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle büyük tıpkı kitle aracılığıyla tanındı. Selen Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Star TV’nin sevilen dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Türk Malı dizisinde görk düz Bilgelik Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

Share: