GMG Kastamonuspor’u Galatasaray maçı heyecanı sardı

Türkiye Kupası’nda Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, karşılaşma öncesinde tedbir çalışmalarına başladı. Çift antrenmanla karşılaşmaya hazırlanan futbolcular, Galatasaray ile eşleştikleri üzere ateşli olduklarını söyledi.

Türkiye Kupası’nda 3. volta elemeleri amacıyla yapılan ad çekme çekiminde Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, Nef Stadyumu’nda oynanacak maç öncesinde, hazırlıklarına başladı. Ad Çekme çekiminin ardından Trabzon deplasmanında 1461 Trabzon Futbol Kulübü ile karşılaşan ve mücadeleden 1-1’lik skorla ayrılarak 7 haftalık yenilmezlik serisini sürdüren GMG Kastamonuspor, 9. hafta mücadelesinde Gazi Stadyumu’nda Adıyaman Ayak Topu Kulübü’nün ağırlayacak.

GMG Kastamonuspor, koşa antrenmanla hem Adıyaman Futbol Kulübü hem bile Galatasaray maçına hazırlanıyor. Beceri Yönetmen Dokuz Canlı Akpunar, Galatasaray ile eşleştikleri üzere mutlu olduklarını söyledi.

“GMG Kastamonuspor takımını yeryüzü işi şekilde desise edeceğiz”

Türkiye’nin en şişman camialarından benzeri tanesine cebin oynayacaklarına ilgi çeken GMG Kastamonuspor Beceri Direktörü Sağlam Akpunar, “Kiminle konuşursak tığ, kuradan Galatasaray’ı çekeceğiz, biz Galatasaray’ı çekeceğiz diye niteleyerek böylelikle Galatasaray ile eşleştik. Bu kuradan kontekst çok mutluyum. Hem beceri astronomi namına hem üstelik takımdaki oyuncularımızın gelişimi yerine bizim amacıyla müthiş ayrımsız deneyim olacağı kanaatindeyim. GMG Kastamonuspor takımını bildirme işi şekilde piyes edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Galatasaray ile oynayacakları üzere ateşin olduklarını dile getiren Akpunar, “Kuradan müstacelen sonrasında hem içtimai medyadan hem de mızıka içerisinde ağırbaşlı bire bir kasırga uyandırdı. Basit değil, acun çapında oyuncuları var. Hem Türkiye kupasını hem bile ligi nail bire bir hocaları var. Türkiye’nin sunma ongun statlarından bire bir tanesinde oynayacağız. Bu hem ustalık heyet üzere hem da futbolcular için müthiş bire bir okazyon. Bizlerde bunu genişlik bereketli şekilde değerlendiririz inşallah. Kendi haddimizi bile bile oynayacağız. Ama bizim buradaki amacımız şu: Zaman Zaman ayrımsız sezon müthiş ayrımsız ayak topu oynarsın ama bu format maçlarda kendinizi gösterebilirsiniz. Gailesiz oyuncularımız var. Alelhusus onlar üzere bir vesile kendisine değerlendiriyorum. GMG Kastamonuspor, elan öncesinde bile Galatasaray ile eşleşmiş bir bando. Bizim amacımız burada futbolun doğrularını genişlik işi şekilde sergilemek” diyerek konuştu.

Olmuş Keleş: “Umarım güzelce, sevinçli tıpkısı karşılaşma evet”

Tecrübeli santrafor Ergin Keleş ise, “Ben, kariyerimde Galatasaray’a karşı bir nice karşılaşma oynadım. Şekerli anılar biriktirdim. Takatli değil, genelde Rum kulüplerinde Galatasaray’a alın oynadığım amacıyla hep sahadan yenik ayrıldım. Umarım basit iyice, dörtköşe bir maç olur. Yer önemlisi bizim amacıyla sahada dalan şansı bulacak taze aktör kardeşlerim benzeri nebze o statların, o rakiplerin, o atmosferin tadına varır ve o tat onları bugünden daha iyisini ayırmak üzere kamçılar. Bunu çok istiyorum onlar yerine, en azından o ligleri o statları o rakipleri görsünler, onlara cebin oynasınlar. Bu format sunu azından belki onlar namına bire bir güdeleme kaynağı mümkün diyerek düşünüyorum, öyle de imge ediyorum” şeklinde konuştu.

“Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah”

Fenerbahçe’ye, Beşiktaş’a, Trabzonspor’a gol attığını ancak Galatasaray’a gol atamadığını, kupa maçında gol kovmak istediğini vurgulayan Keleş, “Galatasaray’a cebin çok fazla lezzetli anılarım bulunmayan. Karabük’te oynarken tıpkı keresinde 6-7 gol yemiştik. Lezzetsiz anılardı, kıvrak anılar değildi. Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah. Antrparantez zatî fikrim yerine Ede kabil tendürüst tıpkısı santraforumuz var. Onun oynamasını isterim bittabi kararı hocamız verir. Ben Olmuş Keleş olarak sahada güre Ağa arkadaşımızın olmasını isterim. İnşallah benim yerime o gol atar” ifadelerini kullandı.

“Doğru tıpkısı zümre ile oynayacağız, heyecanlıyız”

Güzel bir zümre ile oynayacakları amacıyla hararetli olduklarını söyleyen GMG Kastamonuspor Mızıka Kaptanı Faruk Öcal de, “Bizim önce öncelikli hedefimiz loda, ligde bol yerlere karışmak istiyoruz. Zira burada kulüpte balaban emekler veriliyor, bu takımın kurulması amacıyla çokça çaba gider edildi. Kupa bizim üzere ikinci planda amma Galatasaray ile eşleşmek ve onlarla iğfal etmek, Arena’dahi sahaya geçmek bizim üzere adamakıllı bire bir maç olacaktır. İnşallah Arena’birlikte adamakıllı benzeri ayak topu sergileriz. Kestirmece 13-14 gün var maça, hep cümbüş duyar, bittabi ki bizlerde Galatasaray kabil esaslı bire bir dünya ile oynayacağız. Heyecanlıyız” ifadelerini kullandı. – KASTAMONU

Share: