Şahinbey Belediyesi’nden Pakistan’a arkalama eli

Şahinbey Belediyesi, sel felaketinin yaşandığı ahi büyüklük Pakistan’a içerisinde gıda paketi olan 2 tır arkalama gönderdi.

Şahinbey Belediyesi, ilçedeki gerekseme sahibi ve mikro gelirli vatandaşlara uzattığı müzaheret elini bu kere arkadaş ve kardeş mutluluk Pakistan’a uzattı. Yaşadığı katıksız afetler nedeniyle sıkıntılı eyyam zinde Pakistan’a ulaştırılacak içerisinde gıda paketi Türk Kızılay’ı marifetiyle Pakistan’a gönderildi.

2 tır gıda paketi gönderildi

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Pakistan’da yaşanan birey kayıplarından hava nazik çeki duyduğunu tabir ederek, “Şahinbey Belediyesi, adına yardıma gerekseme duyan insanlarımızın her ant yanındayız. Pakistan’da meydana mevrut hâkim felaketinden etkilenen kardeşlerimize yardım eli alaşağı etmek için hazırladığımız içerisinde gıda paketinin bulunduğu 2 müzaheret tırımızı uğurladık. Rabbim cömert talih Pakistan’a hakeza tıpkısı acıyı ayrımsız daha yaşatmasın. Cömert Pakistan halkına geçmiş olsun diyor yanlarında olduğumuzu ikna etmek istiyorum” diye niteleyerek konuştu. – GAZİANTEP

Share: