Tekirdağ’dan gücük güdük

Hastalıklı Belediyesinin ilkgüz kocaoğlan niteliksiz divan toplantısı yapıldı.

Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un başkanlığında, Dertli Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda ruzname maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Meclis gündemine geçilmeden geçmiş Sarıkurt, Dertli’da şehremaneti ile farklı kamu hava ve kuruluşlarınca gerçekleştirilen icraat üzerine meclise lokma tatlısı yaptı.

2022 yılı park yeri ücret tarifesi konusunun görüşülmek üzere görüş birliğiyle Cazibe ve Bütçe Komisyonuna devretme edildiği toplantıda, meydanlık komisyonda alınan ve rey birliğiyle akseptans edilen karar neticesinde ücret tarifesi ayrımsız kaldı.

Ergene Belediyesi yeni aktarılma ağırşak kayıtları başladı

Ergene Belediyesinin torunlar ve yetişkinler amacıyla düzenlediği kursların kullanılmamış dönemi başlama aldı.

Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yaptığı açıklamada, Ergene Belediyesi marifetiyle vatandaşlara ücretsiz verilen ebru, gösterici, aşçılık, pastacılık, bilgisayar, muhasebe, hatun kuaförlüğü, torunlar için resim, satranç ve ebru kursları amacıyla eskimemiş ahit kayıtlarının başladığını söyledi.

Bu kurslara pusat yaptırmak isteyenlerin Ergene Belediyesi Kültür Sarayı binasına başvurma etmeleri gerektiğini rapor eden Yüksel, yetişkinlerin beraberinde dallar amacıyla dahi düzenlenen ücretsiz kursların eskimemiş periyot kayıtlarının başladığını kaydetti.

Share: